Smaller Default Larger

Zakwaterowanie

Planujecie Państwo przyjazd do Warszawy w celach turystycznych lub służbowych? Macie problem ze znalezieniem przystosowanego zakwaterowania? Nie jest to powód do zmartwień.


Accessible Poland Tours zajmie się wszystkim, aby Państwa pobyt należał do udanych. Proponujemy hotele o różnym standardzie 2- 5- gwiazdkowe hotele, które usytuowane są w Centrum miasta w bliskim sąsiedztwie zabytków i atrakcji turystycznych. Dla osób spragnionych ciszy, spokoju i kontaktu z naturą polecamy hotele 2 -3- gwiazdkowe hotele w Uzdrowisku Konstancin , oddalonym zaledwie 20 km od Warszawy. Wybór należy do Państwa.

Każdy z obiektów został dokładnie przez nas sprawdzony, według ich dostępności i proponowanych serwisów dla osób niepełnosprawnych. Jeżeli macie Państwo jakieś dodatkowe życzenia i preferencje, proszę je uwzględnić w formularzu Wyślij Zapytanie.

Warszawa posiada duży wybór hoteli w dobrym standardzie. Świadomie , nie polecamy Państwu, tańszych noclegów typu pensjonat lub schronisko, które ni estety nie są nadal zbyt przyjazne dla osób poruszających się na wózkach.

Każdy taki obiekt dysponuje zwykle niewielką ilością przystosowanych pokoi, od 2-5. Z tego powodu, radzimy Państwu, dokonać rezerwacji odpowiednio wcześniejszej.

Mając na uwadze Państwa wygodę i potrzeby , proponowane przez nas hotele wyposażone są w:

  • pokoje z łazienkami przystosowanymi dla gości na wózkach
  • prysznice z siedziskiem w łazienkach i uchwytami w toaletach
  • dostęp do Internetu
  • podjazdy lub windy
  • łatwy dostęp do restauracji i innych mediów

Mamy nadzieję, że Państwo będziecie zadowoleni z pobytu w Warszawskich hotelach!