Smaller Default Larger

Przystosowane toalety

Publiczne toalety stanowią duży problem w Warszawie, nie tylko dla osób z niepełnosprawnością ruchową, ale i osób zdrowych. Nasze biuro próbowało znaleźć przystosowane toalety w stolicy. Wynik nie był jednak zbyt zadowalający.

Czytaj więcej...

Muzea i galerie

Rozumiemy, że sporą atrakcją każdego wielkiego miasta są jego muzea i galerie, które chętnie odwiedzają turyści. Ponieważ zaspokojenie również duchowych potrzeb naszych klientów leży nam na sercu, zamieszczamy poniżej informacje o dostępności najważniejszych tego typu obiektów.

Czytaj więcej...

Kościoly i obiekty sakralne

Kościoły i obiekty historyczne to atrakcje, bez których wielu turystów nie wyobraża sobie zwiedzania miasta. Dlatego ich również nie może zabraknąć‡ w naszej ofercie. Jak w przypadku każdego innego obiektu, ich dostępność jest sprawą… kluczową, tym bardziej, że Warszawa ma wiele ciekawych obiektów w tej kategorii.

Czytaj więcej...

Muzyka i teatr

Zapoznanie się choćby z fragmentem życia kulturalnego poprzez uczestnictwo w koncercie lub przedstawieniu teatralnym niewątpliwie wzbogaca każdą wyprawę turystyczną. Zakładamy, że nasi klienci mogą zażyczyć sobie również takiego urozmaicenia swojego pobytu w Warszawie.

Czytaj więcej...

Restauracje i kawiarnie

Aktywne zwiedzanie miasta wymaga trochę wysiłku. W planach nie może więc zabraknąć chwil wytchnienia w warszawskich restauracjach i kawiarniach, z których wiele jest przyjaznych dla niepełnosprawnych. Miło posiedzieć przy dobrym ciachu i podzielić się wrażeniami dnia.

Czytaj więcej...

Transport publiczny w Warszawie

Możliwość bezproblemowego poruszania się po dużym mieście przez osoby niepełnosprawne, zwłaszcza przyjezdne, to sprawa bardzo istotna nie tylko dla samych turystów, lecz także włodarzy miasta. Decyduje bowiem w dużej mierze o jego wizerunku. Nam też zależy na tym, aby Państwa pobyt był wolny od barier.

Czytaj więcej...