Smaller Default Larger

Jakie plany wakacyjne na 2019?

 

SZANOWNI KLIENCI Rok 2019 zbliża się powoli do końca. Od Nowego Roku dzieli nas trochę więcej niż dwa miesiące. Czy myśleli już Państwo o swoich planach wakacyjnych wakacyjnych

Znając profil biura wiedzą Państwo, że by wyjazd doszedł do skutku, potrzebna jest odpowiednia grupa osób.

Przypominam Państwu, że wyjazdy są realizowane od 12 osób w grupie. W zależności od kierunku, na wyjazd akceptowane jest  4 -6 osób na wózkach inwalidzkich. Biuro przyjmuje osoby na wózkach, które są na tyle samodzielne, że potrafią sobie radzić w codziennych sprawach związanych z toaletą, wejściem na łóżko, poruszaniem się po hotelu czy w trakcie zwiedzania. W przypadku potrzebnej pomocy przy pchaniu wózka, Biuro odpłatnie pomaga w znalezieniu asystenta. Cena ustalana jest za każdym razem indywidualnie. Należy być przygotowanym, że średnio godzina może kosztować ok 10€ za godzinę.

Istnieje możliwość łączenia osób w pokojach. Jeżeli jednak jest brak pary osoba musi liczyć się z dopłatą do pokoju jednoosobowego.

Chcielibyśmy się zorientować jakimi kierunkami są Państwo zainteresowani dlatego prosimy już o kontakt z nami  Na tym etapie nie podajemy cen i innych szczegółów – dopiero, kiedy będzie wiadomo, ile osób jest zainteresowanych danym kierunkiem, podamy dokładniejszą ofertę. Proponowane wyjazdy będą odbywały się od  końca maja do października 2019.

Zorganizujemy Państwu też wyjazd indywidualny " SZYTY NA MIARĘ". Więcej szczegółów w zakładce wyjazdy indywidualne.